فاکتورهای On Page SEO

فاکتورهای On Page SEO

سئو داخلی سایت به مجموعه فاکتورهایی که مربوط با محتوا و ساختار سایت است گفته می شود ، سئو داخلی سایت به شدت تحت تاثیر ساختار و معماری سایت است.
سئوی On-page چیست ؟ پارامترهای درونی سایت را برای بهینه سازی سایت ، سئوی On-page می نامیم.
بهینه سازی داخلی Site روی صفحات که On Page Seo نامیده می شود ، مجموعه کارهایی است که باعث می شود موتور جستجو و خزنده ها ، سایت را بهتر درک کنند.
بهینه سازی داخلی سایت ، تنها پایه بهینه سازی پایه یک سایت برای موتورهای جستجو است و حکم یک چرخ اتومبیل را دارد ، یک اتومبیل با داشتن چرخ حرکت نمی کند و نیاز به موتور و بدنه مناسب به همراه راننده حرفه ای دارد ، اما به هر حال برای حرکت ، باید ۴ چرخ داشته باشد ، بهینه سازی داخلی سایت هم حکم همین ۴ چرخ را دارد.
بهینه سازی داخلی یک سایت در موضوعاتی که رقابت دارند حتی کم معجزه نمی کند اما برای یک سئوی موفق ، باید بهینه سازی داخلی مناسبی داشته باشید.

on page seo factors

on page seo factors

در این مطلب سعی شده است ، پارامترها بر اساس طراحی یک سایت از ابتدا تا انتها نام برده و بررسی گردند.

 

۱. انتخاب نام مناسب : از تاثیر گذارترین پارامترهای سئو انتخاب نام مناسب برای دامنه ، شاخه و فایل هایتان است که در زیر هریک را شرح می دهیم :
نام دامنه : مهم ترین عامل از نظر موتورهای جستجو ، وجود کلمات کلیدی در نام دامنه است اما از دید بازاریابی ، یک نام دامنه ی مناسب باید ، به راحتی تلفظ شده ، در یادها بماند و املای ساده داشته باشد ، پس شرایط یک نام دامنه ی مناسب : ساده باشد + کوتاه باشد + حاوی کلمات کلیدی باشد + در خاطره ها بماند.
نام شاخه : بهینه سازی آدرس صفحات و استفاده از آدرس های SEO-Friendly ، آدرس زیر شاخه های دامنه از عوامل موثر بر افزایش سئو است ، مسیر دسترسی به پوشه ها حتی المقدور باید کوتاه باشد ، نهایتا سه پوشه تا پوشه ای که قرار است رتبه بگیرد فاصله داشته باشد ، توجه داشته باشید که با دقت از کلمات کلیدی در نام پوشه ها استفاده کنید.
نام فایل : در انتخاب نام یک فایل مناسب توجه به نکات زیر ضروری است : استفاده از کلمات کلیدی + انتخاب نام index یا default برای صفحه اول سایت + اگر کلمات کلیدی زیادی دارید صفحات زیادی طراحی کنید + در صورت تغییر آدرس یک شاخه یا فایل ، آدرس قبلی را حذف نکنید شاید در بعضی سایت ها به آدرس های قبلی لینک داده شده باشد.

 

۲. میزبانی وب Web Hosting : از موارد مهم در افزایش سئو ، میزبانی وب سایت ، سرعت Loading ، پهنای باند و همیشه پاسخگو بودن سرور سایت است چرا که اگر موتورهای جستجو بیایند و سرور در دسترس نباشد ، آن سایت شما ضرر کرده است ، در استفاده از سرور های اشتراکی توجه به این نکته ضروری است که داشتن همسایه ی بد تاثیرگذار خواهد بود ، قطعا شما نمی خواهید که سایتتان همسایه ی یک سایت غیر اخلاقی باشد.

کار با عوامل سمت سرور :
وب سرور شما نقش مهمی‫ را در چگونگی مشاهده وب‬ سایت توسط موتورهای جستجو ایفا می کند.‬
موضوع اصلی این است که مطمئن شوید که صفحات ، سریع‬ و به صورتی معتبر در اختیار کاربران قرار گیرد‬.
به یاد داشته باشید که موتور‬ جستجو تلاش میکند تا بهترین تجربه کاربری را‬‬‬ ‫در اختیار مخاطبینش قرار دهد و‫ در کسری از زمان ، صفحات موجود‬ در سرور را برای آنها ارسال کند‬ و اگر برای لود آن زمان‬ زیادی صرف شود تجربه با کیفیتی نخواهد بود.‬
اول اینکه یک وب سرور تنها‬ یک کامپیوتر است و عملکرد هر کامپیوتری‬ مبتنی بر سخت افزار و منابع موجود برای آن می باشد ‬، مثلا تعداد پردازنده ها ، مقدار حافظه ، کیفیت شبکه‬ و ارتباط اینترنتی همگی مهم هستند.‬
شما باید با افراد مسئول میزبانی‬ و مدیریت وب سرورها صحبت کنید‬ تا مطمئن شوید منابع مناسب برای ارائه سریع‬ سایت در کمترین زمان وجود داشته باشد‬.
شما زمانی متوجه نیاز به یک هاست اختصاصی خواهید شد که آمار بازدیدکنندگان و پهنای باند شما در حال افزایش است و در این زمان خواهید دید که دانلود یک فایل بسیار کم حجم نیز زمان زیادی از کاربران شما صرف می کند. در نتیجه شما بهترین و وفادار ترین کاربران خود را نیز از دست خواهید داد ، خب با یک حساب دو دوتا چهار تای ساده متوجه خواهید شد درآمدی که به دلیل کاهش بازدیدکنندگانتان از دست می دهید بسیار بیشتر از هزینه ی یک سرور اختصاصی یا dedicated server است.
اگر در فکر یک کسب و کار اینترنتی پر سود هستید و به وب سایت خود به عنوان منبع درآمد می نگرید ، بهتر است از این اصل مهم هاست اختصاصی در طراحی سایت غافل نشوید چرا که مشتریان شما در میان بازدیدکنندگان سایت شما هستند. پس سرعت بالا آمدن صفحات و دسترسی همیشگی به آن ها می تواند شانس فروش شما را بالا ببرد ، به این ترتیب خود مشتریان به تیم بازاریابی شما تبدیل شده و همواره مشتریان دیگر را به سوی سایت شما سوق می دهند ، اگر به دنبال یک کسب و کار اینترنتی موفق هستید ، ابتدا به دنبال یک سرور اختصاصی باشید.

مهمترین عوامل سمت سرور :
مکان فیزیکی وب سرور میتواند بر‬ نمایش آن در نتایج جستجو تاثیر بگذارد.‬
وقتی که بازدیدکنندگان با سایت در‬ ارتباط هستند ، موتورهای جستجو داده های‬ مرتبط با سرعت لود المانهای صفحه را جمع آوری می کنند ‬‬‬، ‫اگر بازدید کننده در یک کشور‬ باشد و وب سرور در طرف دیگر‫ جهان قرار داشته باشد‬ صفحه ممکن است به کندی لود‬ شود که موتورهای جستجو آن را در نظر می گیرند.
ممکن است عجیب به نظر برسد‬ ولی اکثر اوقات این اتفاق می افتد ، میزبانی سایتتان در فاصله ی دور‬ ممکن است مزایای اقتصادی زیادی داشته باشد‬ ولی ممکن است به سرعت لود صفحات ضربه بزند‬‬‬.
‫عموما باید شما مطمئن شوید که‬ وب سرور شما از نظر جغرافیایی‬ در محلی قرار داشته باشد که‬ اکثر بازدیدکنندگان بالقوه وب سایت شما حضور دارند‬.
اگر شما انتظار بازدید کنندگانی از سرتاسر جهان را دارید‬ باید از راه حلی برای میزبانی‬ وب سایت استفاده کنید تا درخوستهای‬ صفحات را در شبکه جهانی کامپیوتر‬ ها توزیع نماید و حتی اگر‬ شما صفحاتی را به صورت بومی‬‬ ‫ارائه می کنید ، باید با استفاده از شبکه های‬ ارائه محتوا یا CDN‬ ارایه ی اطلاعات را تسریع ببخشید‫ تا فایلهای بزرگتر همچون عکسها یا ویدئوها‬ در سرتاسر جهان قرار گیرند.‬
شما باید مطمئن شوید وب سرور شما‬ دائما اجرا میشود و هرگز به هیچ مشکلی برخورد نمیکند.‬ اگر سرور شما دائما با مشکل‫ برخورد کند ، موتورهای جستجو‬ سایت شما را غیر معتمد در نظر میگیرند‬ و نمی خواهند آن را به دیگران پیشنهاد دهند.‬
به یاد داشته باشید که موتورهای‬ جستجو عملکرد انسانها را تقلید می کنند ، آنها تلاش می کنند‬ تا به چیزهایی که دوست داریم‫ پاداش دهند و چیزهایی که‬ دوست نداریم را جریمه کنند‬ و چیزی که مردم دوست ندارند‬ سرعت پایین لود صفحات و پیامهای خطا می باشد‬‬‬‬.
حتی کوچکترین اشتباه می تواند تاثیر منفی در سئو و بهینه سازی سایت را داشته باشد.

 

۳. فایل های JS و CSS : از عوامل مهم در افزایش سئو ، کاهش حجم فایل اصلی یا index.php یا index.aspx است ، سرعت لود شدن سایت در شرایطی که کدهای فراخوانی شونده کمتر باشد ، بالاتر است لذا بهتر است محتوای فایل های JS و CSS را در فایل های جداگانه قرارداده و درون کدهای اصلی فراخوانی کنید.

 

۴. HTML Tags : تگ های HTML از مهمترین عوامل افزایش بهینه سازی سایت می باشند که شامل :
نام عنوان سایت Title Tag : مهم ترین تگ در بهینه سازی سایت ، تگ Title یا عنوان صفحه است. نکاتی در انتخاب عنوان صفحه : تگ عنوان به هنگام خواندن صفحات سایت در مرورگر دیده می شود + بخشی از متن اصلی سایت در رتبه بندی در نظر گرفته می شود + کاربران در نتایج جستجو روی عنوان کلیک خواهند کرد + هنگام ذخیره و بوک مارک کردن صفحه ، به شکل پیش فرض عنوان صفحه استفاده می شود + از اشتباهات رایج افراد ، استفاده از یک نام عنوان ثابت برای تمامی صفحات سایت است بهتر است هر صفحه متناسب با موضوعی که دارد ، عنوان مناسب و متفاوت با صفحات دیگر بگیرد + در صورت شهرت نام شرکت یا سازمان ، بهتر است از آن در عناوین استفاده شود + عنوان باید بین ۳ تا ۶۵ کاراکتر باشد + از ریشه های مختلف کلمه ی عنوان در صفحات مختلف استفاده کنید و سه کلمه ی اول را به شکل های مختلف بنویسید تا جستجو راحت تر باشد.
متاتگ توضیحات سایت Meta description tag : از مهم ترین متاتگ های افزایش سئو سایت ، متاتگ توضیحات سایت است ، متن تگ توضیحات سایت باید ، جذاب ، کوتاه و گویا باشد ، گوگل از متاتگ به عنوان پارامتر ثانویه در رتبه بندی استفاده می کند ، متن متا تگ توضیحات سایت معمولا در نتایج جستجو یا در شبکه های اجتماعی به نمایش در می آیند ، بنابراین یک متاتگ مناسب باید شرایط زیر ر ا داشته باشد : رتبه ی سایت شما را بالا ببرد + جذاب باشد و مخاطبان را به سایت شما ترغیب کند + کوتاه باشد و قواعد نگارشی در آن رعایت شود + افعال به شکل سوم شخص استفاده شوند + توضیحات با احتساب فاصله ها نباید بیشتر از ۱۶۰ کاراکتر باشد + بهتر است از کلماتی که در متن صفحه نیستند در توضیحات استفاده نشود + متاتگ توضیحات را با کلمات کلیدی صفحه شروع کنید + عنوان صفحه عینا در متاتگ استفاده نشود + بیش از سه بار از کلمات کلیدی در توضیحات متاتگ استفاده نشود + از نقطه در انتهای هر موضوع استفاده کنید.
تگ کلمات کلیدی سایت Meta keywords tag : از این متاتگ برای در اختیار گذاشتن کلمات کلیدی در موتورهای جستجو استفاده می شود ، در حال حاضر گوگل از این پارامتر استفاده نمی کند ، موتورهای جستجو از این متاتگ برای فهمیدن محتوای صفحه ی اصلی استفاده می کنند. نکاتی در انتخاب این متاتگ : شکل جمع و مفرد کلمات کلیدی حتما استفاده شود + بیش از سه بار از کلمات کلیدی استفاده نکنید + بهتر است انواع حالات غلط املایی کلمات کلیدی را در این متاتگ قرار دهید + کلمات را با کاما از هم جدا کنید.
هدر تگ ها Header tags مانند H1 و H2 تا H6 : هدرتگ ها برای معرفی کلمات کلیدی و متن های سایت در موتورهای جستجو استفاده می شوند ، در استفاده از این تگ ها زیاده روی نکنید ، چراکه به ضرر سایت شما خواهد بود.
تگ Anchor Text Link href : قطعا در یک سایت به صفحات غیر ضروری و بی اهمیت لینک داده نمی شود بنابراین متن لینک ها و کلمات دور و بر آن از نظر موتورهای جستجو مهم است در متن لینک ها باید از کلمات کلیدی استفاده شود.
توضیحات تصاویر Image Alt : بهینه سازی تصاویر با استفاده از مشخصه Alt و Title که به ترتیب به معنی متن جایگزین عکس و عنوان عکس می باشند ، از این ویژگی تگ برای شرح محتوای یک تصویر استفاده می شود اگر نمایش تصویر در یک مرورگر غیر فعال باشد ، این متن نمایش داده می شود ، این متن مناسب کاربرانی است که صفحات را بدون نمایش تصاویر مرور میکنند و همچنین برای نابینایانی که از نرم افزارهای مخصوص استفاده می کنند قابل تبدیل به خط بریل و صدا است و در نتایج جستجوی تصاویر نیز تاثیر دارد.
متاتگ تولید موقعیت برای سایت Meta Geo Location Information : از راه های موفقیت سایت و کسب وکار شما این است که برای آن موقعیت ایجاد کنید تا ربات های موتورهای جستجو ادرس سایت شما را در دیتابیس خود ذخیره کرده تا جستجو برای کاربران موثر تر باشد برای این کار از Geo meta tag استفاده کنید.
Bold Strong Italic Emphasis Underline : کلمات کلیدی خود را هر از گاهی در تگ های خاص اینچنینی قرار دهید تا تاکیدتان را به موتورهای جستجو نشان دهید.

 

۵. فایل robots.txt : موتورهای جستجو قبل از ورود به سایت ها ، فایل robots.txt را از سرور درخواست می کنند تا با محدودیت های آن سایت آشنا شوند ، با کمک این فایل ها می توان کنترل کرد که ربات ها به کدام شاخه ها دسترسی داشته باشند یا خیر.

 

۶. زبان های دیگر در سایت Seo International : استفاده از زبان های دیگر ، سایت شما را به یک سایت جهانی یا International تبدیل می کند ، برای طراحی زبان های مختلف باید از Refrence Language Codes مخصوص هر زبان استفاده کرد ، برای افزودن زبان دیگر حتما از URL خاص استفاده کنید.

 

۷. کد های HTTP : در خواست هایی که از سرور سایت می شود به شکل کدهای HTTP پاسخ داده می شود ، استفاده ی درست و منطقی از این کدها باعث افزایش بهینه سازی سایت می شوند.
۲۰۰ : سرور پاسخ مثبت داد.
۲۰۶ : قسمتی از درخواست با موفقیت پاسخ داده شد.
۳۰۱ : سرور درخواست را از آدرس جدید پاسخ می دهد ، پاسخ به طور دائمی منتقل شده است.
۳۰۲ : سرور درخواست را از آدرس جدید پاسخ می دهد ولی به طور موقت منتقل شده است.
۴۰۳ : درخواست رد شده است.
۴۰۴ : صفحه پیدا نشده است.
۵۰۰ : سرور نمی تواند پاسخ دهد و با خطا مواجه شده است.
۵۰۳ : سرور در دسترس نیست ، ترافیک روی آن زیاد است.

 

۸. کش : موضوع دیگری که به لود سریع ‫صفحات شما کمک می کند کش‬ کردن caching است.‬
وب سایت شما می تواند تنظیم شود‬ تا محتوا و اطلاعات دیگر پایگاه داده را‬ هر بار دیگر که کاربری صفحات‬‬‬‬ ‫شما را درخواست می کند دریافت نماید.‬
سیستم های مدیریت محتوا همچون‬ WordPress ، Drupal ، Joomla‬ معمولا به همین صورت عمل می کنند‬ و به طور مجازی هر صفحه‬ محصول که در یک سایت تجارت الکترونیک می بینید‬ از درخواست ها به پایگاه داده وارد شده اند.‬
یک راه برای کاهش زمان لود پایگاه داده ها‬ در این وضعیت ها استفاده از کش طرف‬ سرور server side cache است.‬
در آنجا وب سرور شما برای‬ ایجاد یک صفحه با پایگاه داده در تعامل است‬ و به این صورت یک کپی از محتوای سرور را‬ برای دوره ی زمانی مشخصی ذخیره می کند.‬
وقتی که کپی انجام گرفت ، هر نمای متعاقب آن صفحه‬ محتوای ذخیره شده را لود می کند‬.
بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا‬ و تجارت الکترونیک افزونه ها و تنطیمات داخلی‬ دارند که شما را در این راه یاری می کنند‬.

 

۹. ایجاد ساختار آدرس دهی مناسب و url های قابل فهم URL Friendly

 

۱۰. ایجاد لینک های داخلی مناسب : در هر صفحه ۲ الی ۳ لینک داخلی ایجاد کنید. اگر می خواهید یک نمونه عالی و بدون نقص از لینک های داخلی ببینید سری به ویکیپدیا بزنید.

on page seo checklist

۱۱. بهینه سازی لینک های خروجی Outbound Links : لینک به سایت های دیگر هر چه کمتر بهتر.

 

۱۲. UX : قالب بهینه شده و ساختار مناسب سایت و مورد پسند کاربر UX مناسب

 

۱۳. خودداری از دامنه پارک شده و مطالب کپی از سایت های دیگر یا سایر صفحات سایت خود.

 

۱۴. خالی نبودن صفحات سایت : صفحاتی که فقط شامل عکس و عنوان هستند مناسب نیستند ، مثلا صفحه ای که حاوی لیست محصولات است، باید، محصولات لیست شده آن، علاوه بر عکس و عنوان، دارای شرح کوتاهی باشند و هر کدام از محصولات آن نیز در صفحه جداگانه ای با url اختصاصی دارای مشخصات و شرج کاملی باشند.

 

۱۵. خودداری از javascript base بودن و سایت Full Flash : برای مثال ، در لیست محصولات سایت ، وقتی روی هر محصول کلیک می شود ، صفحه جداگانه ای باز شود که در آن درباره آن محصول مفصل نوشته شده است و از باز شدن یا Highlight شدن محصول موقع کلیک در همان پنجره با جاوااسکریپت پرهیز شود ، اگر هم به این شکل عمل می شود، لینکی وجود داشته باشد که کاربر را به صفحه اختصاصی آن محصول منتقل کند ، همچنین سایت های فلش سئو نمی شوند لذا از طراحی سایت با Flash پرهیز کنید.

 

۱۶. سرعت بارگذاری مناسب صفحات : طراحی صفحاتی که حجم بیشتر از ۵۰۰ KB دارند و در مواقعی تا ۱ MB ، از فاکتور های منفی محسوب می شود ، یک تحقیق نشان داده که ۷۵% کاربران به سایتهایی که سرعت کمی دارند بر نمی گردند.

 

۱۷. عدم استفاده از لینک و متون مخفی و تگ ها و عناوین غیر مرتبط و خودداری از keyword stuffing

 

۱۸. نقشه سایت : نقشه سایت به خزنده ها کمک می کند تا به صفحات شما دسترسی پیدا کنند و در آن بخزند ، اگر نقشه سایت وجود نداشته باشد ، خزنده ها باید توسط لینک های دیگر سایت ها که به شما ارجاع داده شده اند ، سایت شما را ببینند ، در نتیجه کار برای خزنده ها سخت می شود ، استفاده از نقشه سایت موجب افزایش سرعت فهرست شدن index شدن سایت ها در گوگل و موتورهای جستجو می شود.

 

۱۹. محتوا : کانتنت یکی از مهمترین قسمت های سئو می باشد به دلیل اهمیت کانتنت به آن لقب پادشاه می دهند در صورتی که به درستی محتوا را ایجاد کنید می توانید کمک بسیاری به بهینه سازی وب سایت خود کنید ، طبق گفته کارشناس کیفیت محتوای گوگل Matt Cutts محتوا پایه و اساس اعتبار و رشد هر سایت است لذا در محتوا به اصل کیفیت ، منحصر بفرد بودن ، تازگی ، خوانا ، استاندارد ، کامل و مفید بودن اشاره دارد ، در واقع گوگل نمی تواند محتوای مارا بخواند ، محتوای ما Crawl و سپس Index می شود.

on page seo definition

۲۰. UI : در UI = User Interface به اصل کاربرپسند بودن ، سرعت لود بالا و رعایت اصول بهینه سازی سایت اشاره دارد.

 

۲۱. گواهی امنیتی SSL معتبر : استفاده از گواهی امنیتی SSL معتبر که روی دامنه سایت هم تاثیر می گزارد و روی پروتکل https سایت بالا می آید.

 

۲۲. Responsive : سازگاری با موبایل و واکنشگرا بودن و سازگاری نسبت به همه دستگاه ها را گویند ، داشتن یک سایت ریسپانسیو این روز ها بسیار ساده شده و نداشتن آن باعث جریمه گوگل خواهد شد.

 

۲۳. امنیت : امنیت اطلاعات کاربران و امنیت بانک های اطلاعاتی سایتکه دستکاری روی صفحات و داده ها رخ ندهد و موتورهای جستجو سایت را ناقل ویروس کرم تروجان نشناسند و امکان هک شدن سایت را به کمترین احتمال ممکن برسانید.

 

۲۴. چگالی کلمات کلیدی : استفاده از کلمات کلیدی در متن خیلی مهم است ، اگر کلمات کلیدی به درستی و در جای مناسب به کار بروند ، گوگل به راحتی می تواند متوجه موضوع اصلی سایت شما گردد و آن را در نتایج موتورهای جستجو نشان دهد. قبلا برای اینکه سایتی در صفحه اول گوگل نشان داده شود ، کافی بود کلمات کلیدی را در متن زیاد به کار بریم اما در الگوریتم های جدید گوگل در چند سال گذشته معرفی شدند ، استفاده زیاد از کلمات کلیدی سایت را جریمه می کند و در موتورهای جستجو نشان نمی دهد ، براساس آمار به دست آمده از گوگل ، تعداد متوسط استفاده از کلمات کلیدی در متن ۲ تا ۵ درصد کل متن می باشد ، همچنین بهتر است که در اول جملات و پاراگراف ها استفاده شود و روی آنها یک لینک داخلی به دیگر صفحات برقرار گردد.

on page seo tutorial

۲۵. سود بردن از کلمات کلیدی LSI یا هم معنی : کلمات کلیدی LSI عباراتی هستند هم معنی کلمه کلیدی هدفی که در صفحه به کار برده اید. گوگل از این کلمات استفاده می کند تا بفهمد آیا محتوای صفحه مرتبط و درست هست یا خیر.

 

۲۶. اضافه کردن کلمات تحلیلی به عنوان Modifiers : استفاده از کلماتی مانند بهترین ، راهنمای و بررسی می تواند به شما کمک کند تا تیتر شما در گوگل از اعتبار بالاتری نسبت به رقبایتان قرار گیرد.

 

۲۷. ایجاد جذابیت با مالتی مدیا : متن ها می توانند صفحات ما را به موتورهای جستجو معرفی کنند اما استفاده از تصاویر جذاب ، فیلم ها و نمودارها می تواند گزاف گویی را کاهش و افزایش زمان ماندن کاربر در سایت که خود یکی از مهمترین عوامل سئو می باشد ، را به همراه داشته باشد.

on page seo techniques

نکته پایانی :
اکثر طراحان سایت و برنامه نویسان و یا سئوکاران تازه وارد فکر می کنند که بهینه سازی داخلی یک سایت ، تمام فرایند سئو است در حالی که ON Page Seo تنها اصول و پایه سئوست و گامی است برای شروع حرکت!
هزاران سایت اصول اولیه سئو را رعایت کرده اند ، دلیل نمی شود اگر وب سایتی on page seo مناسبی داشته باشد به نتایج نخست گوگل راه یابد ، در مواردی نیز می تواند این اتفاق بیفتد ، به خصوص در موضوعات کم یا بی رقابت.
در واقع On Page زیرساخت لازم برای رشد و پیشرفت سایت را مهیا می کند.

سئو بسیار شبیه به پازل است ، شما باید تمام قطعات را در کنار هم بچینید تا به نتیجه برسید.
در نهایت باید کاری کنید که کاربران عاشق سایت شما شوند ، زمان بیشتری در سایتتان بمانند و صفحات بیشتری را مشاهده کنند ، بسیار عالی می شود اگر بتوانید آنها را وادار به مشارکت در تولید محتوا کنید ، مثلا بخواهید درباره محتوای شما نظر خود را بگویند یا تجربیات خود درباره مطلبی که نوشتید را بیان کنند.
سئوی داخلی سایت پیش نیاز رقابت در موتورهای جستجو است و ۵۰% از بهینه سازی سایت را شامل می شود.
با احترام تورج امین فر

تلفن ارائه دهنده : 09356107101

دسته بندی : آموزش سئو , سئو , مقالات سئو

تعداد بازدید : 2603 نمایش


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : تورج امین فر

تلفن : 09356107101

تلفن : 02144208871

فکس : 09356107101

وبسایت : Madareto.Com

آدرس محل : تهران

آمار


 1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 595 نفر
 2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 665 نفر
 3. بازدیدکنندگان امسـال : 637406 نفر

پربازدیدترین محصولات


تاج گل تعمیر درب اتوماتیک تجهیزات آشپزخانه تجهیزات فست فود تجهیزات رستوران تفاوت رتبه نتایج جستجو کد حدیث تکنیک های بازاریابی ویروسی کلمات کلیدی مناسب SEO Keywords پینترست در استراتژی سئو طراحی بنر تبلیغاتی برای بازاریابی اینترنتی الگوریتم موتور جستجوی گوگل برای SEO افزایش کلیک نتایج جستجو Rich Snippets ترفند تکنیک های Black Hat SEO دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ هفت جلسه الگوریتم پاندا گوگل Google Panda استراتژی های بازاریابی ویدئو ترکیب رنگ میوه برای طراحی سایت دوره های آموزشی طراحی وب شرق تهران الگوریتم پنگوئن Google Penguin SEO

پرسش و پاسخ


 1. مجتبی یونسی در آموزش طراحی سایت ASP.NET
 2. زهرا موحد در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 3. Amin در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 4. سعید قربانی در افزایش فالوور و لایک اینستاگرام رایگان
 5. علی در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 6. هصثعاه در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 7. ms در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 8. کیارش علی تبار در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 9. کیارش علی تبار در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 10. jhsgrijs در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 11. مهدی گرامی در افزایش فالوور و لایک اینستاگرام رایگان

ارتباط با ما


آدرس : تهران

تلفن فروش : 09356107101

تلفن شرکت : 02144208871

تلفن مشاوره : 09356107101