تکنیک های Off Page SEO

تکنیک های Off Page SEO

سئو خارجی به کلیه فعالیت هایی گفته می شود که در خارج از وب سایت انجام می شود و عمده عملکرد و تاثیر آن به شناسایی بهتر سایت به گوگل و موتورهای جستجو منجر می شود.
بر خلاف سئوی On-page ، سئوی off-page اشاره به فعالیت در خارج از مرزهای صفحه وب دارد.
سئو Off page به مجموعه فعالیتهایی که باعث جذب ترافیک و بازدید کننده برای یک سایت انجام می‌گیرد را می گویند ، به طور مثال فعالیتی همچون انتشار مطالب تولید شده در شبکه های اجتماعی و یا قرار دادن آنها در وبلاگ ها را می توان در این دسته بندی قرار داد ، در این ساختار می توان فعالیتهایی همچون درج مطالب به همراه امضا در انجمن های آنلاین ، تولید ویدئوهای جذاب برای پخش ویروسی را نیز قرار داد.
آنچه که شما می توانید برای افزایش سئو و بهینه سازی سایت در سایت های دیگران از سایت خود و لینک های خود تبلیغ کنید تا دیگران بینند Off Page Seo می باشد مانند شبکه های اجتماعی ، وبلاگ ها ، ویدئوها و مقالات.

 

سئو به طور کلی به دو دسته تقسیم می شود : سئو داخلی و سئو خارجی.
سئو خارجی بیش از ۷۰% و سئو داخلی نزدیک به ۳۰% فاکتور های سئو و بهینه سازی سایت را در بر می گیرند ، سئو خارجی به طور کلی شامل دریافت سیگنال از دیگر سایت ها به سایت خود می شود که مهم ترین آن نیز دریافت یا ساخت لینک از دیگر سایت ها است.
بسیاری از متخصصان سئوی OFF PAGE را با ساختن لینک ، یکسان می پندارند ، در حالی که تنها بخشی از سئوی خارجی محسوب می‎شود ، مفهوم بهینه سازی off page برخلاف سئوی داخلی در درون صفحه ای شامل ایجاد تغییرات خارج از مرزهای وب سایت است که مهم ترین آنها ایجاد و ساخت مجموعه لینک ها ‎، پرداختن به شبکه ها‎ی اجتماعی می باشد.
سئو خارجی سایت امری تخصصی و حساس است که حتما باید توسط متخصص سئو انجام شود ، عدم رعایت اصول Off Page ممکن است باعث پنالتی شدن سایت شود که جبران این مشکل حتی از سئو کردن یک سایت نوپا نیز سخت تر است ، گوگل در صدر موتورهای جستجو به طبیعی بودن لینک بیلدینگ اصرار زیادی دارد ، این سیر طبیعی باید به نحوی صورت پذیرد که مطابق با الگوریتم های غربال محتوا باشد ، توجه به زمان ، روند ، ساختار و تناسب در سئو خارجی سایت اهمیت ویژه ای دارد و نمیتوان از آن چشم پوشی کرد در صورتی که سئو داخلی سایت به درستی انجام شود بر روی عوامل دیگر مانند Page Authority ، Domain Authority ، Trust Rank ، Page Rank ، Site Value نیز تاثیر گذار هستند ، رشد در موارد ذکر شده شده به رشد و بهبود نتایج موتورهای جستجو تاثیر زیادی دارد.

off page seo factors

off page seo factors

 

فاکتور ها و تکنیک های سئوی خارجی :

 

۱. لینک بیلدینگ Link Building :
به تبلیغاتی گفته می شود که از سایت شما در سایت های دیگر به صورت لینک قرار می گیرد.
لینک سازی مهمترین و محبوبترین روش سئوی خارجی است.
اساسا با ساخت لینک های خارجی به سایت خود ، شما در حال تلاش برای جمع آوری آرا برای سایت تان هستید که با این کار رقیبان خود را دور بزنید و به رتبه بالاتر دست یابید.
برای مثال اگر کسی این مقاله را در سایت خود به اشتراک بگذارد و با این سایت به عنوان منبع لینک دهد ، به گوگل خواهد گفت که این سایت اطلاعات مفیدی دارد.
در طول این سال ها مدیران سایت ها در تلاش ساخت لینک برای سایت های خود بودند بنابراین رتبه بالاتری بدست آوردند و راه های زیادی برای افزایش تعداد لینک های سایتشان کشف کردند.
از محبوبترین راه های به دست آوردن لینک عبارتند از :
دریافت بک لینک از وبلاگ ها Blog Directories : در حال حاضر وبلاگ های بسیاری از دایرکتوری های بلاگ دهی مختلفی وجود دارد که کاربران از طریق آنها به تبادل لینک می پردازند.
قراردادن لینک سایت در امضای انجمن Forum Signatures : بسیاری از افراد با هدف دریافت بک لینک در انجمن ها و گفت و گوهای آنها شرکت می کنند.
ارسال نظر Comment link : مفهوم همان امضا انجمن است که در آن کابران در وب سایت ها یا وبلاگ های دیگر با ارسال نظر لینک دریافت می کنند و حتی به جای نوشتن نام ، از کلمات کلیدی خود استفاده می نمایند.
دایرکتوری مقالات Article links : با انتشار مقالاتتان در دایرکتوری های مقالات می توانید برای وب سایتتان لینک جمع آوری کنید.
تبادل لینک Link exchange : برخی از وبمستران به جای تلاش برای انتشار محتوا با وبمستران دیگر توافق کرده و با هم تبادل لینک انجام می دهند یعنی در واقع تبادل لینک دوطرفه انجام می دهند ، در برخی مبادلات پیچیده تر ، تبادل لینک ۳ طرفه هم انجام می دهند به این ترتیب که من از وب سایتم به سایت شما لینک می کنم اما شما به واسطه وب سایتی دیگر به سایت من لینک می دهید.
خرید لینک : در این روش می‎توان سایت را به صفحاتی که دارای رتبه ها‎ی بالاتری در نتایج جستجو هستند ، پیوند زد و همچون تکیه گاه برای ارتقا رتبه سایت خود استفاده نمود ، یکی از نکاتی که در تکنیک باید مورد توجه قرار بگیرد ، استفاده از لینک سایت ها‎ی معتبر و توانایی تمایز میان سایت ها‎ از نظر رتبه بندی می باشد.
لینک ها مهم ترین فاکتور رتبه بندی وب سایت ها در موتور های جستجوگر ، مخصوصا گوگل هستند.
ساخت لینک یا Link Building باعث ارسال سیگنال از سایتی به سایتی و یا از صفحه ای به صفحه ای دیگر می شود و موتور های جستجوگر پس از مشاهده این سیگنال ها ارزشی را از صفحه لینک دهنده می گیرد به صفحه لینک گیرنده انتقال می دهند.

 

۲. شبکه اجتماعی Social Network :
شبکه های اجتماعی یک مولفه مهم برای ارتقا رتبه سایت به شمار می روند که پخش مطالب وب سایت در صفحات اجتماعی برای ایجاد ترافیک خواهد بود.
امروزه دیگر شبکه های اجتماعی جز لاینفک زندگی هرکسی شده است و اکثر مردم عضو حداقل یکی از شبکه های اجتماعی می باشند.
به منظور معرفی سایت و محتوای آن می توان از راه اندازی کمپین در شبکه ها‎ی اجتماعی استفاده نمود.
همچنین فعالیت در کمپین ها‎ی دیگر نیز می تواند به معرفی وب سایت کمک کند.
بارگذاری قسمتی از مطالب جذاب وب سایت به همراه لینک در افزایش تعداد بازدیدکنندگان مؤثر می باشد.
رسانه های اجتماعی یا Social Media یکی از بخش های مهم سئوی خارجی سایت می باشند و اگر در مورد آنها تفکر کنید متوجه خواهید شد که آنها نوعی لینک سازی می باشند.
لازم به ذکر است که تقریبا تمامی لینک هایی که از سایت های شبکه های اجتماعی دریافت می کنید نوفالو هستند اما این به این معنا نیست که آنها هیچ ارزشی ندارند.
به طور کلی گوگل سایت هایی را که در شبکه های اجتماعی محبوب هستند و فعالیت دارند را بیشتر از بقیه سایت ها دوست دارد.
شبکه های اجتماعی تنها سهمی ۱۰ درصدی از یک فاکتور ۷۰ درصدی سئو را دارند.
چهار شبکه اجتماعی که بیشتر تاثیر را در سئو خارجی دارند گوگل پلاس Google Plus ، فیس بوک Facebook ، توییتر Twitter ، لینکداین Linkedin است ، هر ورودی که از این شبکه های اجتماعی شما داشته باشید ، امتیاز بالایی در گوگل دارد.
اگر به دنبال افزایش رتبه سایت خود در گوگل هستید ، بهتر است که حتما در این ۴ شبکه عضو شوید و فعالیت کنید ، از دیگر سوشال نتورک های موثر می توانیم : اینستاگرام Instagram ، ویکی VK ، تامبلر Tumblr ، کلوب Cloob ، هم میهن Hammihan ، پینترست Pinterest ، فیسنما Facenama و تلگرام Telegram را نام برد.
شبکه های اجتماعی بهترین و ارزانترین منبع تبلیغات آنلاین می باشند.

 

۳. وبلاگ نویسی Weblog :
یکی از استراتژی های آسان و در عین حال کاربردی ، ساخت و راه اندازی وبلاگ می باشد.
این کار ، مهم تر از همه به مخاطبان انگیزه ای برای بازگشت مجدد به وب سایت شما را می دهد ، همچنین وبلاگ نویسی باعث می شود که موتورهای جستجو بیشتر به سایت شما سر بزنند که نهایتا سبب کسب رتبه بهتر در سایت شما خواهد شد.
محتواهایی که در وبلاگ ها‎ بارگذاری می‎شوند ، به صورت کاملا اختصاصی هستند و از این رو می توانند مخاطبان زیادی را به خود جذب نمایند.
یکی از نکاتی که در تامین محتوای وبلاگ باید مد نظر قرار داد ، توجه به نیاز و خواست ها‎ی مخاطبین می باشد.
مطالب ناب ، جدید و علمی می تواند به جلب نظر مخاطبان کمک کند.
استفاده از روش ها‎ی مختلف تولید محتوا می‎تواند در این امر کارساز شود.
سرویس وبلاگی که انتخاب می فرمایید می تواند بلاگفا Blogfa ، بلاگ اسکای BlogSky ، بلاگ اسپات Blogspot ، بلاگر Blogger ، رزبلاگ Rozblog ، میهن بلاگ MihanBlog ، تبیان تبلاگ Tebyan Teblog ، وردپرس WordPress و حتی گوگل سایت Google Site باشد.
اگر در زمینه وبلاگ نویسی مهارت ندارید می توانید از پست های مهمان استفاده نمایید.

 

۴. ثبت نام در موتورهای جستجو Search Engines :
یکی دیگر از روش ها‎ی سئوی خارجی ثبت نام در موتورهای جستجو و در سایتها‎ی مختلف می باشد که می‎تواند برای وب سایت امتیازآور شود.
از جمله سایت ها‎ی معروف می توان به Google ، Yahoo ، MSN ، Altavista ، Alexa ، Alltheweb ، Lycos ، Excite اشاره کرد.
موتورهای جستجو همیشه سایت شما را مورد پیمایش قرار می دهند اما پیدا کردن سایت شما توسط آن ممکن است مدت زمانی به طول انجامد که به اصطلاح آن را ایندکس شدن می نامند.
اگر می خواهید که سایت شما سریعا توسط موتورهای جستجو ایندکس گردد ، بهتر است که خودتان دستی این کار را انجام دهیم.
ثبت نام در موتورهای جستجو مانند گوگل ، یاهو یکی از تکنیک های سئو خارجی محسوب می شود نه سئوداخلی.

 

۵. دایرکتوری ها Directories :
دایرکتوری به سایت هایی گفته می شود که لیست فهرستی از سایت ها در خود دارند مانند سایت پیوندها Peyvandha.ir که بزرگترین دایرکتوری سایت های ایرانی می باشد.
اگر چه برخی بر این نظرند که سایت ها‎ و فهرست دایرکتوریها‎ قدرت اولیه را ندارند و ارزش خود را از دست داده اند اما ما همچنان بر قدرت آنها‎ اعتراف داریم و می گوییم در بهینه سازی سایت و افزایش رتبه الکسا تاثیر دارد.
ثبت نام وب سایت در دایرکتوری ها‎ی قوی از قبیل DMOZ ، Yahoo Directory ، ZoomInfo ، One Mission ، Pegasus می تواند نتایج مثبتی را برای بهینه سازی سایت در بر داشته باشد.
البته گرفتن بازخورد صحیح بستگی به انتخاب درست دایرکتوری دارد ، اگر می خواهید که بهترین نتیجه را بگیرید ، بهتر است که در دایرکتوری های مرتبط با کسب و کار خود فعالیت کنید.

 

۶. لیست محلی :
بسته به نوع کسب و کار شما ، ممکن است لیست هایی از دایرکتوری های محلی پیدا کنید که برای کسب و کار شما مفید باشد.
سایت هایی وجود دارند که می توانند به رشد کسب وک ار شما به صورت محلی کمک بسیاری کنند.
برای مثال سایت های رایگان اگهی که می توانند بسیار زیادی به شما در کسب و کار کنند چونکه در این سایت می توانید براساس موقعیت شهری خود ، کسب وکار خود را جستجو کرده و پیدا کنید.

 

۷. استفاده از Link Baiting :
یکی از نکات مهم در تامین محتوای سایت ، خودداری از کپی برداری است اما اگر زمانی مجبور به کپی برداری شدید ، می توانید لینک منبع را در سایت خود قرار دهید تا کاربران از آن استفاده کنند و البته این کار از نظر گوگل حائز اهمیت می باشد.

 

۸. بوک مارک های اجتماعی Social Bookmarking :
بوک مارک اجتماعی سیستمی است که در آن هر کسی می‌تواند برچسب بگذارد و به صفحه دلخواه خود لینک دهد و صفحات مورد علاقه خود را به صورت یکجا و مشخص در اختیار دیگران قرار دهد.
در حال حاضر بسته به نوع هدف مورد نظر سایت هایی مانند reddit.com ، digg.com ، stumbleupon.com ، scoop.it ، delicious.com این امکان را برای کاربران فراهم می کنند که یکی از محبوبترین و بهترین راه ارسال بازدیدکننده به سایت ها و لینک های مختلف و افزایش ترافیک هستند اما امروزه از محبوبیت آنها کاسته شده است.
برای این کار کافی است که آخرین پست و صفحات ایجاد شده خود را در سایت های بوکمارک مانند ردیت و غیره قرار دهید.
موتورهای جستجو به این نوع سایت ها علاقه بسیاری دارند و به هر لینک و مطلبی که داخل این سایت ها قرار داده می شود ، امتیاز ویژه ای می دهند.

 

۹. به اشتراک گذاری تصاویر :
با به اشتراک گذاشتن تصاویری که خودتان ثبت کرده اید ، در سایت های مشهوری چون فلیکر ، پیکاسا ، لنرور و اینستاگرام شانس به اشتراک گذاشته شدن آن ها توسط سایرین و دریافت بک لینک رایگان را بالا ببرید.
اگر در سایت خود برای محصولات یا هر قسمتی دیگر از عکس استفاده می کنید ، می توانید این عکس ها را در وب سایت های به اشتراک گذاری عکس به اشتراک بگذارید.
با این روش بقیه افراد می توانند عکس های شما را مشاهده کنند و زیر آن ها کامنت بگذارند و اگر عکسی نظر آن ها را به خود جلب کرد ، با لینکی که شما قرار دادید ، وارد سایت شما شوند.

 

۱۰. بازاریابی ویدئو Video Marketing :
گاهی از مواقع میتوانید یک ویدیو از کسب و کار خودمان ایجاد کنیم و در شبکه های اشتراک فیلم قرار دهیم.
در بازاریابی اینترنتی ، تاثیر ویدئو و عکس ، خیلی بیشتر از متن می باشد.
سایت هایی وجود دارند که شما می توانید ویدئو های مربوط کسب و کار خود را در آن قرار دهید مانند آپارات Aparat و یوتیوب Youtube.
همچنین شما می توانید لینک صفحه مربوط به ویدئو خود را در آن قرار دهید ، البته ممکن است لینک فعال نباشد و کاربر فقط متن آن را مشاهده کند که باز هم تبلیغات است.
درست مانند به اشتراک گذاری تصاویر ، شما می توانید فیلم هایی که در سایت خود استفاده می کنید را در سایت هایی مانند یوتویوب و آپارات و ویمئو Vimeo و نماشا Namasha آپلود کنید و شانس اشتراک گذاری فیلم مورد نظر و دریافت بک لینک هاب سایت خود را بالا ببرید.

off page seo checklist

۱۱. تولید محتوا Contet :
ایجاد محتوایی قوی و به اشتراک گذاشتن محتوا همراه با لینک وب سایت را شامل می شود.
تولید محتوا براساس اصول سئو یکی از بهترین راه ها برای افزایش رتبه سایت است.
با تولید محتوا ناب و جدید شما علاوه براینکه شما می توانید بهانه ای برای برگرداندن کاربران خود به سایت ایجاد کنید ، موتورهای جستجوگر هم چون که سایت شما به روز رسانی می گردد ، مدام و به طور پیوسته سایت را بررسی می کنند و میخزند.
این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه محتوا جدید و ناب باشد ، شما از رتبه و اعتبار بالاتری نزد گوگل برخوردار خواهید بود.
مهمترین نکته فقط این است که محتوای شما باید براساس اصول سئو نوشته شود و اگر به این زمینه خیلی وارد نیستید ، می توانید یک بلاگ نویس را استخدام کنید.
بهترین راهی که می توان بازاریابی محتوا را در آن انجام داد ، نوشتن نظر خود به همراه لینک اصلی سایت در بلاگ های دیگر سایت ها می باشد.
این لینک توسط موتورهای جستجو مورد پیمایش قرار می گیرد و می تواند باعث افزایش رتبه سایت شما گردد.

 

۱۲. ثبت مقاله های نوشته شده :
یکی از تکنیک های طلایی برای سئو خارجی ، درج مقاله های جدید و نوشته شده توسط خودتان در وب سایت هایی مانند Ezine ، Go Article ، Now public و سایت های درج مقاله است.
این تکنیک باعث می تواند باعث افزایش ترافیک سایت شما گردد.

 

۱۳. تالار و انجمن Forum :
میتوانیم در انجمن های مربوط به صنف خود وارد شویم و به بحث و گفتگو بپردازیم.
فروم آنلاینی که مرتبط با کسب و کار شما هستند را پیدا کنید و در آن ها فعالیت کنید.
به سوالات پاسخ دهید و در پیام هایی که قرارداده شده است نظر بدهید.
این به شما کمک می کند که یک فرد متخصص شناخته شوید و باعث افزایش شهرت شما می گردد.
در بعضی از فروم ها هم شما مجاز به قرار دادن لینک هستید که لینک ها توسط موتورهای جستجو پیمایش می گردد.

 

۱۴. لینک طعمه :
لینک طعمه راه دیگری با بهبود رتبه سایت در سئو خارجی می باشد.
فرض کنید که زمانی مجبور هستید که مطالبی را از سایت های دیگر در محتوای خود قرار دهید.
گوگل وقتی مطالب کپی شده را مشاهده کند سریعا آن را جریمه می کند.
شما برای اینکه رعایت حق کپی را بکنید ، بهتر است در قالب یک لینک منبع اصلی را معرفی کنید.
وقتی شما منبع اصلی را معرفی کنید ، این کار باعث افزایش محبوبیت سایت شما بین دیگران می گردد.

 

۱۵. بررسی و نقد کسب و کار :
در خصوص بقیه کسب و کارها نقد و بررسی بنویسید یا از کاربران خود بخواهید که در خصوص کسب و کار شما نقد و بررسی بنویسند و آن را وب سایت یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهند.
بهترین منبع برای سئو خارجی است چونکه می تواند لینک های زیادی را به سایت شما هدایت کند.
همچنین گوگل امکاناتی را در نقشه خود قرار داده است که نزدیک ترین کسب و کار ها را براساس موقعیت جستجو کننده نشان می دهد پس بهتر است که کسب و کار خود را در نقشه گوگل ثبت کنید.

 

۱۶. بازاریابی نظر :
بعضی از مواقع میتوانیم درباره مقالات و بحث ها در وب سایت های دیگران به بحث و گفتگو بپردازیم و لینک وب سایت خود را قرار دهیم.

 

۱۷. شبکه های فروش آنلاین :
اگر شما دارای یک فروشگاه اینترنتی می باشد ، برای افزایش سئو و فروش محصولات خود می توانید از شبکه و سایت های فروش محصولات آنلاین کمک بگیرید.
برای مثال یکی از سایت هایی که می توانید محصولات خود را در آن معرفی کنید ، سایت دیجی آنلاین یا میهن مارکت می باشد.
در این سایت ها شما امکان قرار دادن لینک های مستقیم سایت خود را دارید که این می تواند یک نوع بک لینک برای سایت شما باشد.

 

۱۸. پاسخ به سوالات :
یکی از تکنیک های سئو خارجی ، پاسخ به سوالات پرسیده شده در وب سایت هایی مانند Yahoo Answer یا Ask است.
البته این تکنیک مانند شرکت در فروم ها می باشد که شما می توانید در آنجا سوال بپرسید یا پاسخ سوالی را بدهید.
هر چه سوالات شما یا پاسخ تان تخصصی تر باشد ، محبوبیت شما بیشتر می شود چونکه شما را به عنوان یک متخصص در این زمینه می شناسند.

 

۱۹. استفاده از مطبوعات :
بعضی از مواقع میتوانیم برای کسب و کار خود مقاله ایجاد کنیم و همراه با لینک وب سایت در مطبوعات و خبرگزاری ها قرار دهیم.

 

۲۰. پرداخت به ازای هر کلیک :
استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز و سایر موتورهای جستجوگر برای ایجاد ترافیک را شامل می شود.

 

۲۱. بنر تبلیغاتی :
تبادل بنر یا قرار دادن تصویر بنری در سایت های دیگر از اینگونه تبلیغات می باشد که معمولا در سایدبار یا نویگیشن سایت ها قرار خواهد گرفت.

 

۲۲. تبلیغات ریپورتاژ :
رپورتاژ آگهی این است که تبلیغ شما در قالب یک مقاله خبری تبلیغاتی همراه با تعدادی تصاویر و لینک مناسب در یک سایت با شرایط مناسب ، منتشر می شود و برای همیشه در آن سایت باقی می ماند.

off page seo tutorial

چرا سئوی off-page مهم است ؟
موتورهای جستجو برای دهه ها در تلاش برای پیدا کردن راهی برای ارائه بهترین نتایج را به جستجوگران بوده اند ، بدین منظور ، آنها عوامل سئوی On-page برخی از عوامل دیگر کیفیت و سئوی off-page را برشمرده اند.
سئوی off-page نشانه های بسیار خوبی در مورد چگونگی درک جهان وب سایت ها و کاربران دیگر از وب سایتی خاص به آنها می دهد.
یک وب سایت مفید توسط پیوند ها با وب سایت های دیگر در ارتباط است و در رسانه های اجتماعی فیس بوک ، توییتر ، گوگل پلاس به آن اشاره شده و نیز بیشتر احتمال دارد که در میان جوامع کاربران هم فکر به لینک سازی در social bookmark ها بیافتند.

 

مزایای سئوی off-page برای صاحبان وب سایت ها چیست؟
یک استراتژی سئوی off-page موفق در بهینه سازی سایت مزایای ذیل را برای صاحبان وب سایت ایجاد می کند :
افزایش رتبه بندی : وب سایت در نتایج جستجو یا SERPs رتبه بالاتری خواهد یافت و این نیز به معنی ترافیک بیشتر است.
افزایش رتبه صفحه : رتبه صفحه یک عدد بین ۰ و ۱۰ است که اهمیت یک وب سایت را از لحاظ گوگل نشان می دهد. این سیستم توسط لری پیج یکی از بنیانگذاران گوگل اختراع شده و یکی از دلایلی است که گوگل در نشان دادن نتایج مربوطه به جستجوگران آنقدر موفق بوده است ، رتبه صفحه امروز تنها یک عامل از ۲۵۰ عواملی است که گوگل برای رتبه بندی استفاده وب سایت استفاده می کند.
بیشتر در معرض قرار گرفتن : رتبه بندی عالیتر همچنین به معنای بیشتر در معرض قرار گرفتن است به این دلیل که هنگامیکه یک وب سایت در رتبه های بالاتر قرار گیرد ، لینک های بیشتر ، بازدیدکننده بیشتر داشته و بیشتر در رسانه های اجتماعی به آن اشاره می شود ، این مانند یک توالی بی پایان از رویدادها است که در آن یکی منجر به دیگری و پس از آن به دیگری خواهد شد.

off page seo techniques 2017

کلام آخر :
فاکتورهای سئو خارجی به بیش از ۲۰۰ مورد می رسد که هر روز نیز به تعداد و تنوع آن افزوده می شود.
سئو خارجی نزدیک به ۷۰% از فاکتورهای سئو و بهینه سازی سایت را در بر میگیرد.
سئو off page همان اندازه که تاثیر بر روی سئو سایت شما دارد ، میتواند ضرر های فراوانی نیز برای شما داشته باشد.
با توجه به اینکه موتورهای جستجو مخصوصا گوگل به Off Page اهمیت بالایی می دهند توجه به این موضوع لازم است.
در واقع گوگل به الگوریتم ها و سیستم های غربال محتوای خود بسنده نمی کند و از سایت های دیگر برای ارزش دادن به یک سایت و دخالت آن در SERP استفاده می کند.
بنابراین بعد از طراحی سایت ، سئوی داخلی و بعد از آن سئوی خارجی می تواند رمز موفقیت و پربازدید شدن سایت شما گردد.
با احترام تورج امین فر

تلفن ارائه دهنده : 09356107101

دسته بندی : آموزش سئو , سئو , مقالات سئو

تعداد بازدید : 2683 نمایش

elmira biglu

۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ساعت ۱۰:۴۳

تلفن : 09128468001

ایمیل : jour8846@gmail.com

عالی بود موفق باشید


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : تورج امین فر

تلفن : 09356107101

تلفن : 02144208871

فکس : 09356107101

وبسایت : Madareto.Com

آدرس محل : تهران

آمار


 1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 697 نفر
 2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 665 نفر
 3. بازدیدکنندگان امسـال : 637508 نفر

پربازدیدترین محصولات


تاج گل تعمیر درب اتوماتیک تجهیزات آشپزخانه تجهیزات فست فود تجهیزات رستوران طراحی لندینگ پیج Landing Page بهینه سازی تصاویر وبسایت کلاس سی شارپ مقدماتی آموزشگاه نصرانسان کد بارش قلب دوره آموزش برنامه نویسی سی شارپ هفت جلسه سئو ویدئو در یوتیوب طراحی بنر تبلیغاتی برای بازاریابی اینترنتی Search Engine Marketing SEM ترکیب رنگ میوه برای طراحی سایت بررسی Google Local SEO ترفند تکنیک های Black Hat SEO دوره های آموزشی طراحی وب شرق تهران آموزش نرم افزار فلش پینترست در استراتژی سئو کد حدیث

پرسش و پاسخ


 1. مجتبی یونسی در آموزش طراحی سایت ASP.NET
 2. زهرا موحد در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 3. Amin در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 4. سعید قربانی در افزایش فالوور و لایک اینستاگرام رایگان
 5. علی در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 6. هصثعاه در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 7. ms در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 8. کیارش علی تبار در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 9. کیارش علی تبار در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 10. jhsgrijs در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 11. مهدی گرامی در افزایش فالوور و لایک اینستاگرام رایگان

ارتباط با ما


آدرس : تهران

تلفن فروش : 09356107101

تلفن شرکت : 02144208871

تلفن مشاوره : 09356107101