طراحی بنر تبلیغاتی برای بازاریابی اینترنتی

طراحی بنر تبلیغاتی برای بازاریابی اینترنتی

طراحی بنر حرفه ای می تواند نرخ تبلیغ مشتری را تا حد زیادی افزایش دهد هم چنین اسلایدر یک سایت نیز بخش وسیعی از آن را تشکیل میدهد بنابراین طراحی بنر و اسلایدر میتواند در سرنوشت یک کمپین تبلیغاتی بسیار موثر باشد.
ایجاد بنرهای تبلیغاتی در سایت هایی که آمار بازدید بالایی دارند یکی از موارد درآمد زا در اینترنت می باشد ، یک بنر تبلیغاتی جذاب می تواند هر بازدید کننده ای را به سایت هدف برساند.
تبلیغات بنری چیست : در تبلیغات بنری و تبلیغات اینترنتی شما میتوانید در سایتهای پر بازدید که دارای بیننده های زیادی هستند و مشتریان هدف شما از آن سایت بازدید میکنند استفاده کنید تا با قرار دادن آگهی اینترنتی و بنر تبلیغاتی خود در این وبسایت ها ، آن کاربران را جذب کرده تا به معرفی برند و کسب و کار خود بپردازید ، این بنرها معمولا به صورت زمانی برای مدتی محدود و یا به صورت کلیکی ، کلیک کردن تعداد مشخصی کاربر بر روی آن به مشتریان ارائه می شود.

بنر تبلیغاتی چیست

بنر تبلیغاتی چیست

نکته هایی در زمینه طراحی بنر تبلیغاتی که به افزایش نرخ کلیک کمک می کند :
آگهی و آگاهی در دنیای کسب و کار امروزی جزء مهمترین نیازهای شرکتهای تجاری و مشتریان گردیده است و شرکتها برای رسیدن به بالا بردن آگاهی مشتریان و در راستای آن بالا بردن فروش محصولات و ایجاد سود بیشتر و ماندگاری در عرصه بازار پر رقابت امروزی از هر ابزاری کمک گرفته اند که از آن جمله می توان به تبلیغات اشاره نمود که هر دو هدف آگهی و آگاهی را در پی دارد اما اینکه این تبلیغات به چه صورتی باشد در نحوه تاثیرگذاری روی مشتریان و انگیزه آنها برای خرید و پای بندی مشتریان به آن شرکت و محصولات و خدماتش تاثیر بسیاری دارد.
در گذشته تبلیغات به صورت سنتی دهان به دهان ، کاغذی ، تلویزیون ، رادیو صورت می‏گرفت ولی امروزه به دلیل گسترش جوامع و پیچیده شدن شیوه های کسب و‏کار این روش کمرنگ شده و نیاز به ارائه راه‏حل های نوین و منطبق با ساختارهای کسب وکار و جوامع امروزی را می طلبد.
در پی این تحولات ایجاد وب‏سایتهای تجاری و بالا بردن کاربران و بازدیدکنندگان این وب سایتها به عنوان هدف تجاری شرکتهای تجاری شده است بطوریکه کاربران و خریداران این وبسایت جزء سرمایه اصلی این شرکتها محسوب می شوند و سعی دارند محصولات و خدمات خود را با نیازهای مشتریان منطبق کنند.
تبلیغات دیجیتالی یا به عبارتی تبلیغات اینترنتی امروزه علم و ابزار این کار را در اختیار هم شرکت و هم مشتریان قرار داده است.
از میان تبلیغات اینترنتی میتوان به تبلیغات بنری ، متنی ، پست الکترونیک اشاره نمود که از این میان تبلیغات بصری و دیداری میتواند برای عامه مردم قابل فهمتر و ملموستر باشد.

آموزش طراحی بنر تبلیغاتی

آموزش طراحی بنر تبلیغاتی

تبلیغات بنری Banner Advertising
بنرهای تبلیغاتی یکی از روشهای رایج تبلیغاتی است که با توجه به کم هزینه بودن برای شرکتها و مراکز تجاری و همچنین صرف هزینه زمانی کمتر برای کاربران بیشتر مورد توجه قرار گرفته است اما باید توجه داشت که این نوع از تبلیغات به عوامل مختلفی در سئو وابسته است.
انواع بنرها در سه دسته جای می گیرند :
بنرهای ثابت : بنر ثابت به بنری اطلاق می شود که تبلیغ را به صورت یک تصویر و در اندازه ای ثابت ارائه می کند.
بنرهای انیمیشن دار : در حقیقت بنرهای ثابتی هستند که از فناوری انیمیشن در طراحی و ساخت آنها استفاده شده است ، این نوع از بنرها به دلیل حالت انیمیشن دار بودن نرخ کلیک بالاتری دارند.
بنرهای تعاملی : همانطور که از نام این نوع بنرها پیداست این نوع از بنرها به گونه ای با کاربران در تعامل هستند و از طریق گزینه هایی که برای وارد کردن اطلاعات بر روی آنها گذاشته شده است اطلاعاتی را از کاربران دریافت می کنند و مطابق اطلاعات وارد شده تبلیغات نمایش داده می‏شود ، از بنرهای تعاملی بیشتر در خریدها و ثبت نام های اینترنتی و مواردی از این قبیل استفاده می شود.

 

نکاتی در مورد طراحی بنرهای تبلیغاتی :

 

۱. اندازه :
بنرهای تبلیغاتی به اندازه خاصی محدود نیستند و سعی کنید که اندازه بنر با توجه به اندازه سایت باشد.
تبلیغات عریض موفق تر از تبلیغات طویل هستند و طبق اطلاعات google adsense موفقترین سایزهای بنر به شرح زیر می باشند :
۴۶۸در۶۰
۱۲۰در۲۴۰
۲۳۴در۶۰
۱۳۰در۱۴۰
۱۳۰در۲۰۰
۳۰۰در۲۵۰

 

۲. طراحی ساده :
در دنیای پیچیده امروز کاربران به دنبال سادگی هستند ، بنرهای ساده نسبت به بنرهای پیچیده تاثیرگذاری بیشتری دارند ، سعی کنید در طراحی بنرتان با کمترین کلمات جامعترین مفهوم را به کاربر خود ارائه دهید.

 

۳. نظم :
سعی کنید در طراحی بنر نظم مشخصی داشته باشید از فونت مناسب استفاده کنید و سعی کنید بین رنگ و فونت تناسب وجود داشته باشد.

 

۴. رنگ :
رنگها را با توجه به نوع تبلیغ و فرهنگ که بر روی کاربر می گذارد انتخاب کنید و توجه داشته باشید رنگ اولین چیزی است که در بنر شما دیده می شود.

 

۵. استفاده از دکمه فراخوان Call To Action/ CTA :
کاربران را وارد عمل کنید طراحی این مرحله باید بعد از طراحی لوگوی شرکت و ارزش پیشنهادی شرکت باشد ، این گزینه باید در مرکز بنر تبلیغاتی باشد.
وقتی مخاطب بنر را میبیند ممکن است برای او جالب توجه باشد اما با گذاشتن یک دکمه فراخوان ذهن او را هدایت می کنید و به او مسیر را می دهید و این را بدانید در بنر خود حتما یک دکمه فراخوان قرار دهید شانس کلیک خوردن آن خیلی زیادتر از وقتی است که یک بنر این دکمه را ندارد.
چند نمونه کال تو اکشن مناسب :
همین حالا استخدام شوید ، شرکت در مسابقه ، همین حالا شروع کنید ، همین حالا دانلود کنید ، دانلود رایگان ، خرید آنلاین ، سفارش آنلاین
هر وقت که از کال تو اکشن استفاده می کنید سعی نکنید مخاطبانتان را فریب دهید ، یک بنر می تواند در کاربران ایجاد توقع کند پس این خیلی مهم است که کاربران بعد از کلیک روی آن احساس ناامیدی نکنند ، احتمال زیادی وجود دارد که فردی به محصولی خاص جهت رفع مشکل خود علاقه مند شود تا اینکه به کل محصولات سایت.

 

۶. طراحی سازگار با برند خود داشته باشید :
بنر شما حکم تابلویی است که کاربران را به سمت شما هدایت می‏کند پس سعی کنید که بنر شما معرف شرکت شما و مطابق با برند شرکت طراحی شده باشد.

 

۷. از فرمتهای صحیح و رایج استفاده کنید :
سعی کنید بنرهای شما فرمت های استاندارد و معمول را داشته باشد مثل PNG ، JPG ، GIF ، طراحی بنر با استفاده از فلش باعث می شود تا در مرورگرهای پرکاربرد دیده نشود و باعث از دست دادن بسیاری از کاربران خود خواهید شد.

 

۸. حجم بنر کم باشد :
بنر شما باید از دیگر اطلاعات سایت لود شود پس سعی کنید که کمتر از ۱۵۰ کیلو بایت داشته باشد.

 

۹. تبلیغ باید مکمل با سایت اما برجسته‏ تر باشد :
هدف از گذاشتن بنر در سایت ایجاد کانال از طریق آن سایت به سمت سایت شماست پس سعی کنید بنر شما برجسته ‏تر از بقیه سایت باشد.

 

۱۰. شعار مناسب برای بنرهای تبلیغاتی
در صفحات اینترنتی که گشت و گذار می کنیم و وارد وب سایت های متفاوت میشویم با انبوه بنر های تبلیغاتی مواجه می شویم و خوب طبیعتا در بین آن همه بنر های رنگارنگ و گوناگون ممکن است روی یک بنر خاص کلیک کنیم ، اینکه چرا آن بنر برای شما جذابیت دارد و چه چیزی باعث شده روی آن کلیک کنیم قطعا به متن نشسته شده درون آن و به چشم آمدنش موثر بوده است.

 

۱۱. هدف گذاری اولین اصل :
در دنیای تبلیغات باید هدف را مشخص کنیم در تبلیغات یا میخواهیم برند و نام تجاری خود را یادآوری کنیم و در ذهن ها بسپاریم و یا میخواهید بفروشید ، خوب قاعدتا باید این دومورد را از هم تفکیک کنید و با مشخص نمودن مسیر ، روی یکی از این موارد تمرکز کنید.
شعار تبلیغاتی ماهیتا باید یک ادعای برتری نسبت به دیگران را بیان کنند به همین جهت می توانید ویژگی های زیر را جهت تعیین شعار خوب در نظر بگیرید :
بیان مزیت اصلی محصول یا خدمتی که ارائه می دهید که می تواند به صورت یک نکته کوچک اما مهم مطرح شود.
تفاوت و برتری محصول شرکت شما نسبت به همکارانتان.
جمله ای ساده ، روان ، تاثیرگذار و قابل درک به طوری که مخطبان هدف را از نظر ویژگی های شخصیتی نیز در نظر بگیرد.
ایجاد احساس مطلوبی که انتظارش را دارید در مخاطب.

 

۱۲. مخاطب شناسی کنید
تصور کنید که می خواهید کتاب کودک و نوجوان را تبلیغ کنید و بفروشید ، آیا هر جایی میتوانید تبلیغ کنید و هر جایی این تبلیغات میتواند موثر باشد ؟ بهتر نیست مکانی را انتخاب کنید و وبسایت هایی را انتخاب کنید که مخاطبات آن مادران هستند و یا سایت هایی مخصوص گروه سنی کودک که میتواند مخاطب آن همان گروه سنی باشد ؟ پس بدانید که با چه مخاطبی میخواهید وارد معامله شوید و خود را به آن معرفی کنید ، میتوانید روی محصول خود تمرکز کنید و بیابید که مشتری شما چه کسانی هستند و شروع کنید به جمع آوری اطلاعات در مورد علاقه و نیازهای آنها ، اگر امکان استفاده از محصول شما قابلیت توسط گروه های مختلفی وجود دارد برای هر گروه پیام تبلیغاتی جداگانه ای تولید کنید.

 

۱۳. خودتان را جای مخاطب قرار دهید
گاهی در تبلیغات و بازاریابی تصور می شود که اگر از اصطلاحات تخصصی استفاده شود موجب تاثیرگذاری است ، شاید این ترفندی بود که در زمانی استفاده میشد که تکنولوژی در اختیار هیچ کس نبود و گفتن چنین اصطلاحاتی موجب شگفتی مخاطب و خاص بودن آن میشد اما الان این طور نیست و هر کسی می تواند در مورد هر اصطلاحی از اینترنت جستجو کند و آن را بیاید ولی هیچ ارتباطی موثر از یک ارتباط و تعامل دوسویه نیست ، اینکه کسی که دارید با او صحبت می کنید کاملا حرف شما را درک کند و اگر این اتفاق نیفتد ممکن است اثر ضد تبلیغی بگذارد و او عقب نشینی کند ، با افراد فنی باید فنی و تخصصی صحبت کنید اما اگر محصول و خدمتی برای عموم دارید بهتر است راحت و روان آن را بیان کنید.

 

۱۴. تیتر مناسبی در نظر بگیرید
تیتری بنویسید که میان این همه اطلاعات در اینترنت بتواند تا حد قابل توجهی روی مخاطب تاثیر بگذارد مثلا اگر قصد تبلیغ دستگاه تصفویه هوا دارید ، می توانید با جملات و نکات و مضرات آلودگی هوا را در نظر بگیرید ، تیتر متن تبلیغاتی به حدی اهمیت دارد که اگر توجه مخاطبان را جلب نکند متن شما به راحتی نادیده گرفته می شود.

 

۱۵. از طولانی بودن متن پرهیز کنید
در تبلیغات باید اطلاعات مهم را به مخاطب بدهید و از مواردی که باعث میشود ذهن مشتری را منحرف کند بپرهیزید این امر سبب آن میشود که شما دیرتر به هدف برسید ، وقتی توضیحات طولانی را مخاطب میبیند واقعا ممکن است حوصله مطالعه آن را نداشته باشد و همین امر موجب میشود او به تبلیغ شما اعتنایی نورزد.

 

۱۶. کلمات هیجان انگیز و جذاب
بعضی از کلمات هستند که منقضی شده اند و دیگر تاثیری روی مخاطب ندارند و شاید واقعا اثر ذهنی بدی را هم به بار بیاورند مانند ما اولین هستیم ، ما بهترین هستیم یا با ما ثروت اندوزی کنید یا کسب ثروت که این جملات برای مخاطب امروزی جایی ندارد و مشتری امروز دانش بالاتری دارد و نمیتوان شعور او را هدف گرفت ، گاهی بازاریابان از این ترفند اشتباه استفاده می کنند ، پیام خود را ساده و منسجم و صادقانه انتقال دهید درست است که این مطلب در مورد تبلیغ استفاده نمی شود که بیشتر نشان دادن آنچه نیست و کمتر نشان دادن آنچه هست یعنی باید جنس خود را آنچه که بازار میطلبد با مصلحت مسائل مختف نشان دهید اما واقعا مشتری دنبال صداقت است و صداقت در کلام به دل او خواهد نشست.
کلمه رایگان یکی از قویترین واژه هایی است که می توانید در بنر خود به کار ببرید ، سعی کنید کاری با ارزش را رایگان معرفی کنید ولی مراقب باشید که اشتباه این کار را انجام ندهید چون موجب می شود مخاطب شما را دروغگو فرض کند اما مراقب به کارگیری غلط آن نیز باشید ، تلاش برای فریب کاربران برابر است با کلیک های بی ارزش و خارج شدن سریع آنها از صفحه فرود کمپین شما که در نهایت منجر به هدر رفتن بودجه تبلیغاتی شما می شود.

 

۱۷. قبل از قرار دادن نظر سنجی کنید
شما میتوانید از افرادی که در اطراف شما هستند نظر سنجی کنید ، قبل از قرار دادن محتوا و انتشارش میتوانید جذابیت بنر خود را مورد بررسی قرار دهید این امر سبب می شود که نقاط ضعف و قوت آن را پیدا کنید و کار دیگری که میتوانید انجام دهید این است که از روش تست و مقایسه استفاده کنید تا ببینید چه حالتی میتواند موثر باشد.

 

۱۸. طراحی فلش بنر
یکی از مهمترین عوامل در تبلیغات اینترنتی ساخت بنرهای تبلیغاتی جذاب ، زیبا و پر محتوا می باشد ، بنرهای فلش این امکان را فراهم می کنند که محصولات و خدمات شما با ظاهری جذاب و دلنشین ، کاربران را سمت وب سایت شما هدایت کنند که البته فلش به تازگی منسوخ شده است و نسبت به قبل خیلی کمتر از آن استفاده می شود.

 

۱۹. متن بنر
سعی کنید از کلمات رایج و عامیانه در بنر خود استفاده کنید و کلمات تخصصی و اصطلاحات پیچیده به کار نبرید ، اگر فضای بنر شما کوچک است سعی کنید کلمات خود را دقیق و قوی استفاده کنید ، به عنوان مثال کلماتی مانند رایگان و تخفیف.

 

۲۰. پیام هوشمندانه
سعی کنید پیامی که به مخاطب ارائه میدهید پیامی هوشمندانه و هدفمند باشد ، اینکه یک بنر در فضای اینترنت قرار دهید کافی نیست باید توسط بنر مخاطب را به سمت خود هدایت نمایید.

 

۲۱. استفاده از طنز
یکی از راه هایی که بنر را جذاب میکند استفاده از طنز مناسب در طراحی و یا در جملات می باشد ، این کار هم باعث جذابیت و هم باعث به یاد ماندن آن در ذهن مخاطب می شود.

طراحی بنر حرفه ای

طراحی بنر حرفه ای

رازهای یک بنر تبلیغاتی موفق :
افزایش کارایی یک بنر تبلیغاتی برای بهبود وضعیت کسب و کار امری حیاتی است.

 

۱. هر بنر را مطابق با وب سایت میزبان طراحی کنید.
در یک فعالیت تبلیغاتی موثر ابتدا باید یک وب سایت مناسب و مرتبط پیدا کنید که مورد علاقه مشتریان شما باشد آنگاه بنری طراحی کنید که با سلیقه بازدیدکنندگان آن وب سایت سازگار باشد ، در عین حال سعی کنید بنری که طراحی می کنید با طراحی آن وبسایت متناسب باشد تا کاملا حرفه ای به نظر بیاید ، گاه بعضی طراحان حرفه ای به گونه ای بنر را می سازند که گویی قسمتی از آن وب سایت است که این کار باعث می شود مقاومت بازدید کنندگان آن وب سایت برای کلیک روی آن بنر ها کاهش یابد یا به عبارت دیگر افراد بیشتری از طریق این بنر به سمت شما هدایت می شوند.

 

۲. بنر یا تصاویر متحرک
یک بنر که به صورت انیمیشن چشمک زن طراحی می شود شانس بیشتری برای دیده شدن دارد ولی در عین حال انیمیشن شما نباید به گونه ای باشد که بازدید کنندگان را عصبانی کند و در ناخود آگاه آنها ذهنیت بدی به جا بگذارد ، تصاویر انیمیشنی که خیلی سریع و مداوم عوض می شوند بیننده را خسته می کنند و در این صورت نه تنها روی بنر شما کلیک نمی شود بلکه احتمالا تعدادی از بازدیدکنندگان از خیر آن صفحه خواهند گذشت ، حتی می توانید قسمت کوچکی از بنر خود را به صورت متحرک در آورید ، به خاطر داشته باشید وقار بنر شما نشاندهنده اعتبار و اعتماد به نفس شماست.

 

۳. مختصر و وسوسه انگیز
چندین نسخه بنر تبلیغاتی بسازید و آماده داشته باشید ، بنر های تبلیغاتی که ریزه کاری های گرافیکی با ظرافت در آنها لحاظ شده است ، بیشترین درصد بازدهی را دارند ، تجربه نشان داده است روی چنین بنر هایی تا هفت درصد کلیک می شود که برای یک بنر تبلیغاتی آمار بسیار خوبی است ، حال که بنر های مختلفی طراحی کرده اید سعی کنید آنها را در فواصل زمانی ۷۲ ساعته با یکدیگر تعویض نمایید و آمار بازدید هر کدام را با دیگری مقایسه کنید ، با این کار تجربه ارزشمندی نسبت به عکس العمل بازدید کنندگان بدست خواهید آورد که در طراحی های بعدی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

 

۴. از یک گرافیست حرفه ای کمک بگیرید.
امروز طراحی بنر از سه سال پیش به مراتب پیچیده تر شده است بنابراین برای طراحی تعدادی بنر تبلیغاتی موثر و متنوع به یک گرافیست حرفه ای نیاز دارید ، اینترنت نه تنها منبع با ارزشی برای پیدا کردن اطلاعات است بلکه کار شما را برای انتخاب یک گرافیست حرفه ای بسیار ساده کرده است شما به راحتی با یک جستجوی ساده می توانید گرافیست مورد علاقه خود را پیدا کنید و نمونه کار های او را بررسی کنید ، مطمئن باشید از یک بنر حرفه ای درآمدی خواهید داشت که هزینه پرداختی شما برای یک بنر تبلیغاتی در برابر آن به چشم نخواهد آمد.

 

۵. حجم گرافیک را کاهش دهید.
اگر بنر شما خیلی سنگین باشد زمان لود شدنش در یک صفحه وب طولانی خواهد شد و طبیعی است که شانس کمتری برای دیده شدن دارد و واضح است که کمتر روی آن کلیک خواهد شد بنابراین باید سعی کنید حجم بنر خود را کمتر از ۱۵ کیلوبایت طراحی نمایید البته این سایز برای یک بنر تبلیغاتی انیمیشن کمی غیر واقعی به نظر می رسد.

 

۶. کارایی بنر تبلیغاتی خود را ارزیابی کنید.
یک بنر تبلیغاتی معمولی به طور متوسط نیم درصد از بازدید کنندگان یک وب سایت را به خود جذب می کنند بنابراین اگر روی بنری ۲ درصد از بازدید کنندگان کلیک کنند آمار مناسبی است اما بعضی مواقع به سختی می توان به چنین آماری دست یافت ، اگر بعد از سه روز بنر شما بازدهی مناسبی نداشت آنگاه باید بنر تبلیغاتی خود را عوض کنید ، همینطور سعی کنید وب سایت های مختلف را امتحان کنید به یاد داشته باشید هیچگاه همه بودجه خود را برای تبلیغات در یک وب سایت خرج نکنید بلکه بهتر است تبلیغات خود را در چندین وبسایت پخش کنید سپس باید بازدهی و درآمد خود را در هر مورد مقایسه کنید تا بتوانید وبسایت های مناسب خود را پیدا کنید.

 

۷. طراحی گیف بنر
بنرهای گیف GIF با حجم کم ، بارگذاری سریع ، امکان نمایش در تمام مرورگرها و با جلوه ها و طرح های زیبای خود این امکان را می دهند تا شما در کمترین زمان ، محصولات ، خدمات و رویدادهای خود را به اطلاع مخاطبانتان برسانید.

 

۸. طراحی اینفوگرافیک
توسط اینفوگرافیک یا به اصطلاح داده نمایی که نوعی عکس بنری است ، شما میتوانید اطلاعات خود را که شکل نوشتاری آن ممکن است تبدیل به یک مقاله بلند بالا شود را به سادگی و در کوتاهترین زمان بصورت دیداری در اختیار کاربرانتان قرار دهید تا آن را بخاطر بسپارند.

seo banner design

seo banner design

کلام آخر :
امروزه تبلیغات بنری بیش از پیش مورد استفاده قرار میگیرد ، اغلب شرکت های تجاری و حتی کسب و کارها کوچک در فضای مجازی برای اینکه بتوانند برندسازی و بازاریابی اینترنتی خوبی را انجام دهند به اینگونه آگهی های نمایشی روی می آورد.
از این رو Banner با فرمت گیف یکی از رایج ترین نوع آگهی های تصویری در سطح وب به شمار می رود ، BANNER GIF با ساختار نمایشی متحرک و انیمیشن توانسته در سال های اخیر روند رو به رشدی را داشته باشد با توجه به نوع دیزاین این فرمت تبلیغاتی در سبک روز و ساختار مناسب برای تبلیغات در فضای مجازی ، استقبال خوبی از جانب تبلیغ دهندگان را همراه داشته است.
امروز با به وجود آمدن شبکه تبلیغات کلیکی Banner تبلیغ دهندگان فرصت بهتری برای نمایش تبلیغات خود در صفحات طراحی سایت داشته و به تبلیغات آنلاین جهت برند سازی و فروش محصولات داریم.
با احترام تورج امین فر

تلفن ارائه دهنده : 09356107101

دسته بندی : بازاریابی اینترنتی , سئو

تعداد بازدید : 5630 نمایش

دکتر عبدالحمید دلشاد

۱۳۹۹/۰۴/۰۱ ساعت ۰۹:۱۱

تلفن : 09171622349

ایمیل : dr.adelshad@gmail.com

سلام و درود
یک تبلیغات یک دقیقه ای برای اینستاگرام می خوام (نحوه خرید و فروش از کلیه فروشگاهها با سه اپ مشتری، فروشگاه و پیک موتوری)
سی دوکو؛ همین جاست، در خانه بمانید!!


نام :

ایمیل :

تلفن :

وبسایت :

دیدگاه :

ارائه کننده : تورج امین فر

تلفن : 09356107101

تلفن : 02144208871

فکس : 09356107101

وبسایت : Madareto.Com

آدرس محل : تهران

آمار


 1. بـازدیدکنندگان امــــروز : 574 نفر
 2. بازدیدکنندگان دیـــــروز : 665 نفر
 3. بازدیدکنندگان امسـال : 637385 نفر

پربازدیدترین محصولات


تاج گل تعمیر درب اتوماتیک تجهیزات آشپزخانه تجهیزات فست فود تجهیزات رستوران تکنیک های Off Page SEO بهینه سازی تصاویر وبسایت فاکتورهای On Page SEO تکنیک های تضمینی White Hat SEO استراتژی های بازاریابی ویدئو کلمات کلیدی مناسب SEO Keywords استراتژی روشهای بازاریابی اینترنتی الگوریتم موتور جستجوی گوگل برای SEO سئو ویدئو در یوتیوب رنگ طراحی سایت با ترکیب مناسب پروتکل امنیتی HTTPS SSL SEO سئو چیست Search Engine Marketing SEM کاهش فرار از سایت Bounce Rate پینترست در استراتژی سئو

پرسش و پاسخ


 1. مجتبی یونسی در آموزش طراحی سایت ASP.NET
 2. زهرا موحد در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 3. Amin در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 4. سعید قربانی در افزایش فالوور و لایک اینستاگرام رایگان
 5. علی در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 6. هصثعاه در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 7. ms در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 8. کیارش علی تبار در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 9. کیارش علی تبار در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 10. jhsgrijs در فیلم آموزش طراحی سایت رایگان HTML CSS
 11. مهدی گرامی در افزایش فالوور و لایک اینستاگرام رایگان

ارتباط با ما


آدرس : تهران

تلفن فروش : 09356107101

تلفن شرکت : 02144208871

تلفن مشاوره : 09356107101